PRACA

Dołącz do naszego zespołu. Sprawdź kogo aktualnie poszukujemy.

PRACOWNIK OBSŁUGI LOKALU ŚWINOUJSKIE

W związku z dynamicznym rozwojem, Meat & Fit, sieć lokali typu bistro poszukuje osoby na stanowisko:
PRACOWNIK OBSŁUGI LOKALU

Miasto:
Świnoujście
Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie posiłków zgodnie ze standardami obowiązującymi w sieci
  • Kontrola stanu zapasów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania lokalu
  • Przyjmowanie zamówień na posiłki
  • Przygotowywanie napojów alkoholowych i bezalkoholowych
  • Przyjmowanie płatności od klientów w formie gotówkowej i bezgotówkowej
  • Przyjmowanie zleceń telefonicznych od klientów oraz weryfikacja ich prawidłowej realizacji
  • Utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń i sprzętów gastronomicznych, narzędzi oraz naczyń
  • Aktywna współpraca z pozostałymi pracownikami lokalu

Wymagania:

  • Aktulane badania lekarskie
  • Elastyczny czas pracy (gotowość do pracy w trybie 2 dni pracy / 2 dni wolne)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność i zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Doświadczenie w gastronomii będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pakiet szkoleń przygotowujących do rozpoczęcia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego – cykl szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się sieci gastronomicznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: swinoujscie@meatandfit.pl  w tytule wpisując Pracownik Obsługi Lokalu

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Jednocześnie informujemy, że oferty bez w/w oświadczenia nie będą rozpatrywane. Zapewniamy kandydatom całkowitą dyskrecję. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wybierz restaurację